Meble biurowe - Toruń, Bydgoszcz

Właściwie wykonane meble biurowe i zabudowa całego biura to ważny element dobrze zorganizowanej firmy. Projektujemy i wykonujemy meble do obiektów o dowolnym standardzie i przeznaczeniu: od prostych zestawów biurowych do ekskluzywnych drewnianych mebli gabinetowych.

Dobrze zorganizowane miejsce pracy ułatwia wykonywanie obowiązków i poprawia efektywność codziennych czynności. Odpowiednio wykonane meble biurowe to podstawa zachowania porządku i właściwej organizacji przestrzeni, a ich wygląd wpływa także na wizerunek firmy w oczach klientów. Nasi projektanci, którzy od lat przygotowują projekty zabudowy przestrzeni całych biur lub pojedynczych stanowisk, dbają o ergonomię pracy i estetykę zabudowy.

Nasze projekty w trakcie tworzenia konsultujemy z inwestorami, którzy na każdym etapie mogą zgłaszać swoje uwagi. Dbamy o to, by nasze meble biurowe przykuwały wzrok stylem i pięknem wykonania.

Biurka, szafki i regały

Sami wykonujemy wszystkie elementy zabudowy w naszym zakładzie stolarskim i tu realizujemy wstępny montaż. W przestrzeni biura prowadzimy tylko końcowe prace, dlatego czas potrzebny do ustawienia na miejscu mebli biurowych jest maksymalnie krótki. Tworzymy wszystkie rodzaje mebli niezbędne w nowoczesnym biurze:

 • biurka pojedyncze i łączone,
 • szafki podbiurkowe i zewnętrzne,
 • szafy, regały, półki na dokumenty,
 • blaty do pracy dla kilku osób,
 • stoły konferencyjne i stoliki boczne,
 • zabudowę recepcji i miejsc pierwszego kontaktu z klientem,
 • meble socjalne i meble kuchenne do aneksów.
 • Wykorzystujemy akcesoria takich firm jak: HAFELE, FGV, GRASS, NOMET, REHAU.

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi projektantami. Prowadzimy dwa studia projektowe w Bydgoszczy i Toruniu, w których spotykamy się z klientami. Jednak kluczowa dla ostatecznego kształtu naszego projektu jest zawsze wizyta w przestrzeni przeznaczonej na zabudowę.

  Zachęcamy do przyjrzenia się zdjęciom z przykładami naszych realizacji.

  Współpracujemy z: Bass-in-motion Studio Meda-Design - producent frontów meblowych Syrocki Design - pracownia architektoniczna