Meble kuchenne - Toruń, Bydgoszcz

Kuchnia jest coraz częściej sercem nowoczesnego domu, a umiejętnie zaprojektowane meble kuchenne wpływają na klimat innych pomieszczeń. W ten sposób meble kuchenne pod zabudowę pozytywnie wpływają na styl i charakter całego mieszkania.

Dwie rzeczy decydują, o tym że kuchnia jest dobrze zaprojektowana: ergonomia, czyli funkcjonalny układ szafek, blatów i urządzeń oraz ogólny wygląd frontów i blatów, który spełnia wymagania estetyczne gospodarzy. Nasi projektanci to wysokiej klasy profesjonaliści, od lat z powodzeniem realizują oczekiwania klientów. W bezpośredniej rozmowie ustalają wymagania inwestorów i przygotowują projekty mebli kuchennych w pełni wykorzystujące wszystkie walory pomieszczenia. Klienci na każdym etapie realizacji projektu mogą wprowadzać zmiany.

Wysoka jakość i trwałość mebli kuchennych

Meble kuchenne pod zabudowę wykonujemy z materiałów dobrej jakości. Zabudowy przygotowujemy we własnej stolarni, a dzięki precyzyjnemu wykonaniu każdego elementu są one trwałe i przyjemne w codziennym użyciu. Nasi klienci często decydują się na drewniane meble kuchenne w klasycznym stylu, ale my równie dobrze czujemy się, pracując z nowoczesnymi materiałami przetworzonymi.

Materiały wybieramy zgodnie z sugestiami klientów, ale najczęściej stosujemy:

  • konstrukcyjne płyty laminowane o grubości 18mm,
  • blaty o grubości 28mm i 38mm,
  • drzwiczki drewniane lub z płyty MDR – lakierowane lub foliowane, proste i gięte,
  • szeroką gamę uchwytów meblowych i elementów wykończeniowych w różnych kolorach.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami realizacji naszych mebli kuchennych pod zabudowę i kontakt z naszymi projektantami mebli biurowych.

Współpracujemy z: Bass-in-motion Studio Meda-Design - producent frontów meblowych Syrocki Design - pracownia architektoniczna