Producent mebli drewnianych i z nowoczesnych płyt - Toruń, Bydgoszcz

Jesteśmy doświadczonym producentem mebli drewnianych i z nowoczesnych płyt meblowych, które realizujemy na indywidualne zamówienia. Projektujemy i tworzymy stylowe zabudowy kuchni, powierzchni biurowych oraz pomieszczeń hotelowych.

Stolgro od lat działa w branży meblowej. W oparciu o nowoczesne technologie i rozwiązania konstrukcyjne tworzymy we własnym zakładzie stolarskim zabudowy na wymiar z dobrych gatunkowo materiałów. Nasze meble kuchenne charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która w połączeniu z odpowiednio dobranymi materiałami zapewnia im trwałość na lata.

Projekty mebli tworzymy z klientami

Jednak o sukcesie Stolgro, jako producenta mebli drewnianych i z innych materiałów, decyduje nie tylko doświadczenie i precyzja naszych stolarzy. Wyjątkowy styl naszych mebli, ponadczasowość i unikalny design nadają im nasi projektanci. To oni odpowiadają za stylowy wygląd i doskonałą aranżację zabudowywanych przestrzeni. Wszystkie realizacje projektujemy w porozumieniu z klientami, którzy zawsze decydują o ostatecznym wyglądzie i układzie mebli.

Zwolennikom nowoczesności proponujemy proste formy z materiałów naturalnych, płyt lakierowanych połączonych ze stalą nierdzewną, szkłem, aluminium. Klientom ceniącym tradycję i przytulny klimat oferujemy klasyczne stylizacje z drewnianymi, lakierowanymi frontami. Meble biurowe, do kuchni i pomieszczeń hotelowych dopasowujemy do wymagań nawet najtrudniejszych przestrzeni, tak aby nowa zabudowa była funkcjonalna i dobrze służyła użytkownikom.

Projekty w formie komputerowych prezentacji przedstawiamy do ostatecznej akceptacji klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi projektantami i rozmów na temat stylu oraz funkcjonalności zabudowy. Prowadzimy dwa studia projektowe w Bydgoszczy i Toruniu, w których spotykamy się z osobami zainteresowanymi urządzeniem nowego wnętrza.

 

Rzetelna firma

 

Współpracujemy z: Bass-in-motion Studio Meda-Design - producent frontów meblowych Syrocki Design - pracownia architektoniczna